[ftc_heading text=”OSCYPKI.pl – Oscypki i Sery Podhalańskie prosto z bacówek w Tatrach!”]

OSCYPKI.pl to Sklep Internetowy, w którym zamówisz prawdziwego Oscypka ze świeżego mleka od owiec wypasanych wysoko w Tatrach. Nasze Oscypki posiadają certyfikaty – 100% owczego mleka.

Oscypki dostępne są w okresie wypasania owiec, czyli od maja do października. Natomiast przez cały rok możesz zamawiać u nas pyszne, naturalne i tradycyjne Sery Podhalańskie. Także wyrabiane na bacówkach, ale z mleka krowiego.

W ofercie znajdziesz także serowe przekąski, takie jak korboce czy kulki oraz swojskie wyroby mięsne prosto z Podhala i idealne na każdą okazję zestawy.

Zdrowe produkty najwyższej jakości – wszystko, co najlepsze z natury!

[ftc_heading text=”Zaufana firma z tradycjami”]

OSCYPKI.pl to firma TRADYCYJNIE Sp. z o.o. będąca częścią Grupy COT z siedzibą w Zakopanem. Blisko 20 lat pracujemy na swój sukces w branży hotelarskiej, turystycznej oraz gastronomicznej.

Wszelkie nasze działania skupiamy wokół natury czerpiąc i przekazując Klientom wszystko, co najlepsze w Tatrach i Zakopanem.

Z tego powodu powstały także nasze Sklepy Internetowe – WEDLINY.pl oraz OSCYPKI.pl. Od teraz każdy w dowolnym miejscu w Polsce może cieszyć się tym, co najlepsze w górach!

Najwyższa jakość, tradycyjne metody wyrobu i dobroci z natury – to nasze wartości!

[ftc_heading text=”POLECANE PRODUKTY”][ftc_products_slider product_type=”top_rated” custom_order=”0″ columns=”4″ rows=”1″ per_page=”4″ show_image=”1″ show_title=”1″ show_sku=”0″ show_price=”1″ show_short_desc=”0″ show_rating=”0″ show_label=”1″ show_categories=”0″ show_add_to_cart=”1″ show_nav=”1″ desksmall_items=”1″ tablet_items=”1″ tabletmini_items=”1″ mobile_items=”1″ mobilesmall_items=”1″]
[ftc_heading text=”Szybka, wygodna dostawa”]

Świeże oscypki, sery i wędliny pakujemy hermetycznie i umieszczamy w bezpiecznym pudełku. W każdej paczce umieszczamy dodatkowo lodowy wkład chłodzący. Dzięki temu Twoje produkty nie stracą nic ze swojej jakości i smaku.

Składając zamówienie wybierz dogodną dla siebie opcję – kurierem pod same drzwi lub do paczkomatu.

[ftc_single_image img_id=”8037″]
[ftc_heading text=”NAJPOPULARNIESZE PRODUKTY”][ftc_products_slider product_type=”best_selling” custom_order=”0″ columns=”4″ rows=”1″ per_page=”4″ show_image=”1″ show_title=”1″ show_sku=”0″ show_price=”1″ show_short_desc=”0″ show_rating=”0″ show_label=”1″ show_categories=”0″ show_add_to_cart=”1″ show_nav=”1″ desksmall_items=”1″ tablet_items=”1″ tabletmini_items=”1″ mobile_items=”1″ mobilesmall_items=”1″][ftc_button link=”/sklep/” text_color=”” bg_color=”” bg_color_hover=”” border_color_hover=”” size=”medium” popup=”0″]ZOBACZ WSZYSTKIE PRODUKTY[/ftc_button]